12.03.2017. - Општинско такмичење из историје
На Општинском такмичењу из историје одржаном 12. 3. 2017. у Гимназији у Инђији, ученица одељења С 11, Тамара Пиштињат, освојила је 2. место и пласирала се на Окружно такмичење из историје (са најбољим резултатом у Општини Инђија у категорији ученика 1. разреда средњих стручних школа). Ментор ученице била је Ивана Петровић, професор историје. На Општинском такмичењу из историје учествовали су и ученици одељења Е 12 Живко Девић и Душан Нишевић. Професори историје Милијана Шкрбић, Гордана Јерковић и Ивана Петровић похваљују сво троје ученика који су представљали ТШ ''Михајло Пупин'' на Општинском такмичењу из историје, а Тамари желимо успех и на Окружном такмичењу из историје које ће се одржати 8. 4. 2017.